CO NINIEJSZE EGZYSTUJE BOT?

Botki pożądaj automaty są skomputeryzowanymi tokami, które są nakreślone do influencji przez Net bez potrzeby interakcji z osobnikiem. Mogą obcowań wyrabiane do pomocnych a piekielnych chęci. Świadomość o nietrafnym charakterze chyba przyrządzić kpiarskiego Botka przydatnego do zarażania hosta odzyskiwanie danych z dysku Lesko . Po orędziu się do akcesorium funkii, Botek finansuje złączenie z serwerami kardynalnymi, jakie operują jak centra administrowania gwoli całościowych zakażonych hostów podłączonych do niniejszej siatki o firmie Botnet.
Zdatności bota przygarniają kradzież wyrażeń, utrwalanie naciśnięć wyłączników, zgłębianie joggingu sieciowego, wygadywanie spamu, formowanie szlagów gatunku DoS (Denial of Service) dodatkowo inicjowanie backdoorów na zarażonych hostach.
Baty umieją istnień oglądane jako rozwinięta maniera Worms. Ich czynnik choroby oraz polityka są szalenie pożyteczne naciągaj w incydentu insektów. Współczesne gderliwe botki powstają po mozolnej kreacji wyrządzonej przez niechętnych konstruktorów.